Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Metaforiskais ceļojums “Trejdeviņi avotiņi”

februāris 6 - februāris 14

Intensīvs 9 dienu formāts, kurā iepazīt sevi ar metaforisko kāršu – MAK palīdzību. Daudz praktiskas darbošanās, iedziļināšanās un atklāsmju.

Meteņi (6.02.) ir viduspunkts starp Ziemas saulgriežiem un Lielo dienu, to mēdz saukt arī par Miesmeti. Tas ir labs laiks gada ciklā, kad atbrīvoties no liekā, tā, kas novecojis. Nometot veco ādu, kā čūska to nomet izaugot. Atstājot smagumā sakrāto, lai kļūtu vieglam. Noskalot ziemas sārņus, lai atjaunotos savā spēkā. Noskalot savu seju un savu spoguli, lai dzidru skatu paraudzītos atspulgā. Svaigam, tīram, kopā ar pirmajiem sniegpulksteņiem satikt pavasara sauli, no jauna satikt pasauli, no jauna satikt Otru.

Kādēļ “trejdeviņi avotiņi”? Avots ir sens atjaunotnes simbols. Avots attīra, avots veldzē, avots noskalo. Avots ir sākums un turpinājums. Avots vienmēr zina savu virzienu, jo ir savienots ar nebeidzamo zemes plūsmu. Kustība ir viņa dzīvība – kustība, kas nekad neapstājas. Kādi ir Tavi avoti? Kurp tie Tevi aicina?

🔆Metaforiskās kārtis 9 tēmās 9 dienas,

🔆Maza grupa (līdz 8 dalībniekiem);

🔆Saziņa slēgtā Telegram sarakstē, atbalstoša telpa, mijiedarbība dalībnieku starpā, praktiska darbošanās ar metaforiski asociatīvajām kārtīm;

🔆Rīta grupa, 3 tikšanās reizes ZOOM platformā: 7.02. (pirmdiena); 10.02. (ceturtdiena), 14.02. (pirmdiena) plkst. 11.00-13.00. Iespējamas spontānas papildus tikšanās. (Būs pieejams tiešraižu ieraksts, tomēr aicinu pieteikties tad, ja zini, ka varēsi piedalīties vismaz pirmajā un noslēdzošajā grupas tikšananās reizē !)

Nosacījumi dalībai: *Dalības maksa 48 eiro, ar priekšapmaksu; apmaksājot dalību līdz 24.01., dalības maksa – 42 eiro) *Pieteikšanās līdz 5.02. vakaram. *Nepieciešama Telegram aplikācija – telefonā vai datorā, jo mijiedarbība norisēs šajā platformā. *Pieteikšanās ilze.ulm@gmail.com vai caur kontakta formu.

Details

Start:
februāris 6
End:
februāris 14
Event Tags:
, , ,
Website:
telegram