Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sistēmisko izvietojumu klātienes grupa Rīgā

31.03.2023 @ 18:00 - 21:30

Piektdien, 31.03., 18.00-21.30 klātienes sistēmisko izvietojumu grupa Rīgā, Tallinas 95.

Klientu vietas aizņemtas. Aizvietotāji aicināti.

Izvietojumā iespējams piedalīties kā klientam (risināt savu jautājumu), kā aizvietotājam (iejūtoties lomās izvietojumā) vai kā vērotājam.

Risināmais jautājums var skart jebkuru dzīves sfēru – dzimtas scenārijus, attiecības,  personīgo vai biznesa izaugsmi, fiziskās vai garīgās veselības sfēru un simptomātiku, ar dzīves spēku un enerģiju saistītos jautājumus, u.c.
Pilnformāta izvietojumu grupās centrālais mans kā vadītāja fokuss ir uz klientu un viņa jautājuma risinājumu, vienlaikus, pēc rezonases likuma, jebkurš grupas dalībnieks var gūt vērtīgas atklāsmes un risinājumus caur vērošanas un aizvietošanas procesu.

***
Kas ir sistēmiskie izvietojumi?
Sistēmfenomenoloģiskā metode, sistēmiskie izkārtojumi, sakārtojumi, Helingera metode (constellations, расстановки) – tie visi ir nosaukumi, kas attiecas uz pieeju, ko aizsācis vācu psihoterapeits Berts Helingers (1925-2019) un kas turpina attīstīties joprojām. Metode balstās izpratnē, ka mēs visi esam saistīti caur Lauku – fenomenu, kas caur mums tiecas uz Veselumu. Risinājums mūsu problēmās iespējams, dodot vietu tam, kas ticis izslēgts un atbrīvojot kustību tur, kur tā sastingusi. Lai gan tradicionāli sistēmisko metodi saista tieši ar problemātiku, kas skar dzimtu un ģimenes jautājumus, tā strādā ar plašu jautājumu spektru.

Nosacījumi dalībai:
*Konfidencionalitāte;
*Nodoms – vienojamies kopīgā nodomā labākajai iespējamajai kustībai un risinājumam;
*Lai rezervētu klienta vietu, veicama priekšapmaksa 10 eiro. Neierašanās gadījumā apmaksa netiek atgriezta, bet var tikt pārcelta uz citu reizi. Grupas atcelšanas gadījumā apmaksa tiek atgriezta. Aizvietotājiem priekšapmaksa nav nepieciešama, bet vēlams pieteikties pirms grupas.
*Dalības maksa:
Klientam – 60 EUR.
Aizvietotājiem, vērotājiem – 10 EUR vai pēc iespējām.

Pieteikšanās privātā ziņā vai ilze.ulm@gmail.com vai 26622603.
Norises vieta: Tallinas 95. Ieeja pa ēkas kreisās puses sānu durvīm, ienākot telpās: pirmās durvis pa labi. Ir iespēja novietot auto pagalmā bez maksas – lūdzu atsūtīt savu auto numuru pirms tam.

Ja vēlies klienta darbu pie manis, iespējams telefoniski sazināties pirms grupas, lai sajustu, kā saderam.

Grupu vadu es, Ilze Ulmane- Rudakova.

Details

Date:
31.03.2023
Time:
18:00 - 21:30
Event Tags:

Venue

Tallinas 95
@dveseleselpa