Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

SISTĒMISKĀ DIAGNOSTIKA palīdzošajiem praktiķiem (tiešsaistē)

janvāris 21 @ 10:00 - 13:00

Ar šo gadu izmaiņas sistēmisko profesionālo grupu formātā. Grupām nebūs iepriekš pieteiktas tēmas, strādāsim ar grupas dalībnieku aktualitātēm (piemēri: vēlos uzsākt/mainīt/paplašināt praksi; maksa par manu pakalpojumu; profesionālā niša; sarežģīts klients; rezonanse; profesionālā izdegšana; profesionālā identitāte, u. tml).

Uz grupu aicināti dažādu sfēru palīdzošie praktiķi (konsultanti, psihologi, terapeiti, kouči, alternatīvu metožu praktiķi, astrologi, psihologi, veselības sfēras speciālisti, tāpat arī citi profesionāļi, kuru prakse saistīta ar tiešu mijiedarbību un palīdzību klientiem). Grupas mērķis: iepazīt un risināt jautājumus, ar ko saskaramies savā profesionālajā izpausmē un risināt tos atbalstošā, konfidencionālā vidē, izmantojot sistēmisko metodi.
Grupa nav terapeitiska. Dalībnieki paši uzņemas atbildību par savu psiholoģisko stabilitāti un komfortu.

Grupas formāts: dalīšanās aplis par dalībnieku aktualitātēm; darbs ar dalībnieku pieprasījumiem (2-3 diagnostikas); noslēguma aplis. Dalībnieki, kam tiks veikta diagnostika, tiek izvēlēti uz vietas (rezervācija nav iespējama) un papildus nepiemaksā. Atkarībā no grupas dinamikas var tikt iekļauti sistēmiski vingrinājumi visiem dalībniekiem.

Darbnīca norisinās tiešsaistē, ZOOM platformā, piektdien, 21.01., 10.00-13.00

Nosacījumi dalībai:
*Konfidencionalitāte
*Stabils interneta pieslēgums, video kamera, vide, kurā tevi neviens netraucēs;
*Dalības maksa : 15 eiro, ar priekšapmaksu. Apmaksa tiek atgriezta, brīdinot 24 h pirms grupas. Neierašanās gadījumā apmaksa netiek atgriezta, bet var tikt pārcelta uz citu reizi. Darbnīcas atcelšanas gadījumā apmaksa var tikt atgriezta vai pārcelta uz citu reizi (pēc dalībnieka vēlēšanās). Pieejas saiti nosūtu pēc apmaksas saņemšanas;
*Sākums norādītajā laikā, vēlāk pievienoties nav iespējams. Iepriekš brīdinot vadītāju, iespējams grupu atstāt agrāk.
*Cieņpilna attieksme pret citiem dalībniekiem; nedodam padomus, neinterpretējam bez uzaicinājuma;
*Grupa nav izmantojama reklāmai un pašreklāmai (neaicinām citus dalībniekus pie sevis kā klientus)..

Pieteikšanās e-pastā ilze.ulm@gmail.com vai caur pieteikuma formu

Details

Date:
janvāris 21
Time:
10:00 - 13:00
Website:
zoom.us