Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sistēmiskā intervīzijas palīdzošajiem praktiķiem “Es (ne) kā Tu”

12.11.2021 @ 10:00 - 13:00

Pēc rezonanses likuma pie palīdzošā praktiķa bieži nāk klienti, kuru aktualitāte ir līdzīga viņējai. Varbūt tas ir līdzīgs risināmais jautājums, varbūt līdzīgā dzīves situācija; varbūt trauma, kas jau izdziedināta. Tomēr Labs risinājums ir tāds, kas der klientam, un tas var būt pilnīgi atšķirīgs no manējā. Vai es spēju saglabāt neitralitāti, atbalstot klientu nonākt pie viņa risinājuma? Ja es piedāvāju klientam savu risinājumu, vai un kā tas viņam der un kas notiek starp mums?

Otrs aspekts, ko izpētīsim šajā grupā – kā es spēju strādāt priekš klienta, kurš ir būtiski atšķirīgs no manis (pēc finansiālā, sociālā statusa, vecuma vai ģimenes stāvokļa). Kas ir tie aspekti, kas man rada grūtības – vai tieši otrādi, dod resursus, un kas aiz tā stāv.

Piedāvāju strādāt ar šādiem vingrinājumiem:

  1. Es, Mana trauma (aktualitāte), Mans risinājums, Klients, Klienta risinājums
  2. Es, Klients, Tas, ar ko klients atšķiras no manis, Tas, ar ko es sastopos sevī, strādājot ar klientu.

Uz grupu aicināti dažādu sfēru palīdzošie praktiķi. Šī ir koleģiāla grupa, kurā mēs strādājam viens priekš otra. Grupas mērķis: iepazīt un risināt jautājumus, ar ko saskaramies savā praksē. Tāpat citiem sistēmisko izvietojumu vadītājiem ir iespēja trenēt savas prasmes, vadot vingrinājumus grupas ietvaros.

Grupa nav terapeitiska. Dalībnieki paši uzņemas atbildību par savu psiholoģisko stabilitāti un komfortu. Diagnostika katram dalībnieka netiek garantēta, tomēr telpa tiek organizēta tā, lai ieguvums būtu katram.

Darbnīca norisinās tiešsaistē, ZOOM platformā, piektdien, 12.11., 10.00-13.00

Nosacījumi dalībai:

*Konfidencionalitāte

*Stabils interneta pieslēgums, video kamera, vide, kurā Tevi neviens netraucēs;

*Dalības maksa : 7 eiro, ar priekšapmaksu. Neierašanās gadījumā apmaksa netiek atgriezta, bet var tikt pārcelta uz citu reizi. Intervīzijas atcelšanas gadījumā apmaksa var tikt atgriezta vai pārcelta uz citu reizi (pēc dalībnieka vēlēšanās). Pieejas saiti nosūtu pēc apmaksas saņemšanas;

*Sākums norādītajā laikā, vēlāk pievienoties nav iespējams. Iepriekš brīdinot vadītāju, iespējams grupu atstāt agrāk.

Grupu moderēju es, Ilze Ulmane- Rudakova. Sistēmisko izvietojumu metodi praktizēju kopš 2010. gada, esmu ieguvusi psihologa izglītību, strādāju ar metaforiskajām kārtīm, rakstu.

Pieteikšanās ilze.ulm@gmail.com vai caur pieteikuma formu.

Details

Date:
12.11.2021
Time:
10:00 - 13:00
Website:
zoom.us