Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sistēmiskā klātienes grupa Rīgā

3 februāra @ 18:00 - 21:30

Sistēmiskā klātienes grupa Rīgā – piektdien, 3.02., 18.00-21.30
(Klientu vietas aizņemtas. Aizvietotāji aicināti.)

Izvietojumā iespējams piedalīties kā klientam (risināt savu jautājumu), kā aizvietotājam (iejūtoties lomās izvietojumā) vai kā vērotājam.

Risināmais jautājums var skart jebkuru dzīves sfēru – dzimtas scenārijus, attiecības, personīgo vai biznesa izaugsmi, fiziskās vai garīgās veselības sfēru un simptomātiku, ar dzīves spēku un enerģiju saistītos jautājumus, u.c.
Pilnformāta izvietojumu grupās centrālais mans kā vadītāja fokuss ir uz klientu un viņa jautājuma risinājumu, vienlaikus, pēc rezonases likuma, jebkurš grupas dalībnieks var gūt vērtīgas atklāsmes un risinājumus caur vērošanas un aizvietošanas procesu.

***
Kas ir sistēmiskie izvietojumi?
Sistēmfenomenoloģiskā metode, sistēmiskie izkārtojumi, sakārtojumi, Helingera metode (constellations, расстановки) – tie visi ir nosaukumi, kas attiecas uz pieeju, ko aizsācis vācu psihoterapeits Berts Helingers (1925-2019) un kas turpina attīstīties joprojām. Metode balstās izpratnē, ka mēs visi esam saistīti caur Lauku – fenomenu, kas caur mums tiecas uz Veselumu. Risinājums mūsu problēmās iespējams, dodot vietu tam, kas ticis izslēgts un atbrīvojot kustību tur, kur tā sastingusi. Lai gan tradicionāli sistēmisko metodi saista tieši ar problemātiku, kas skar dzimtu un ģimenes jautājumus, tā strādā ar plašu jautājumu spektru.

Nosacījumi dalībai:
*Konfidencionalitāte;
*Nodoms – vienojamies kopīgā nodomā labākajai iespējamajai kustībai un risinājumam;
*Dalības maksa:
Klientam – 50 EUR.
Aizvietotājiem, vērotājiem – 5 EUR.
Pieteikšanās privātā ziņā vai ilze.ulm@gmail.com vai 26622603.
Norises vieta: Krišjāņa Barona 130-k7, 5. kab., ieeja no Pērnavas ielas.
Ja plāno pievienoties, raksti privāti – nosūtīšu pieejas kodu.

Details

Date:
3 februāra
Time:
18:00 - 21:30
Event Category:
Event Tags: