Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Transformatīvā spēle “Lila-Čakra” uz lielā laukuma

17 februāris @ 11:00 - 15:00

Transformatīvā Spēle, caur kuru
— pārbaudīt un izvērtēt izvirzītos mērķus;
— izprast sevi, savas rīcības modeļus un izmainīt tos;
— ieraudzīt dzīves aktuālos jautājumus jaunā gaismā;
— tuvoties savu vēlmju piepildījumam.
Lila-Čakra nes sevī vairāku senu tradīciju mantojumu — tās pamatā ir senidniešu tempļu spēle “Lila”, tibetiešu Transformācijas spēle, Maiju kalendārs un I-Czin Pārmaiņu Grāmata; vienlaikus tā adaptēta mūsdienu rietumnieciskā cilvēka uztveres modelim.
Spēle ir transformatīvs ceļojums sevī, aizraujoša rotaļa un dziedinošs process vienlaikus. Spēles laukums – dvēseles aspektu karte mudinās mainīt skatījumu uz sevi un pasauli, apzināties iekšējos šķēršļus un resursus. Tas sastāv no 64 lauciņiem, un katrs no tiem apzīmē kādu dvēseles aspektu/personības īpašību/dzīves uzdevumu, kas piemīt katram cilvēkam un ir atšķirīgi izpausts. Spēles gaitā atklājas gan aspekti, kas konkrētajam cilvēkam kalpo kā resursi, gan tie, kas izpaužas kā šķēršli. Ar metamā kauliņa palīdzību spēles procesā noris kāpumi un kritieni – pārvietošanās starp dažādiem lauciņiem, kas atspoguļo iekšējo dinamiku un uzvedības modeļus – scenārijus, raksturīgus konkrētajam spēlētājam, notiek atklāsmes, atklājas slēptas jūtas un emocijas un noris pārmaiņas.
Šajā reizē spēli spēlēsim uz lielā laukuma, kas dos iespēju piedzīvot spēles procesu caur savu ķermeni- izstaigājot katru gājienu pašam.
Spēli vada:
Ilze Ulmane
Vairāk par spēli:
————–
Kur? Rīgā, Matīsa 78a, 3. stāvs, 303. kabinets
Kad? Sestdien, 17.02. 11.00-15.00
Dalības maksa: 35 eiro
Līdzi ņem rakstāmo, blociņu savu atziņu pierakstīšanai!

Pieteikšanās – 26-62-26-03 (Ilze) vai ilze.ulm@gmail.com

Details

Date:
17 februāris
Time:
11:00 - 15:00
Event Tags:
@dveseleselpa