Kas vada procesu?

Tehniski holodinamikas procesam ir vadītājs – holodinamikas meistars; tomēr faktiskais procesa vadītājs ir Ceļinieks pats vai, vēl precīzāk – Ceļinieka Pilnais Potenciāls, Augstākais Es.

Kāpēc tas ir tik svarīgi?

Neviens, pat visspēcīgākajām ekstrasensorajām spējām apveltītais gudrais nespēj sniegt tik vērtīgu informāciju, kādu katrs cilvēks spēj sniegt pats sev.

Jo tā būs tieši tā informācja, kas vajadzīga šobrīd.
Jo tā nāks tieši tādā formā, kādā spēju to apjēgt.
Jo tā būs atbilde, kas atvērs durvis uz pasauli, ko radu es pati.

Kā mēdz teikt – ir daudz cilvēku, kas sniedz padomus, bet maz tādu, kas prot palīdzēt. Jo palīdzēt lielākoties nozīmē klusēt un klausīties, būt līdzās, atbalstīt un ticēt – padomu, informācijas došanu samazinot līdz minimumam vai izslēdzot vispār. Jā, reizēm arī konfrontēt un izaicināt, bet nekad – uzspiest savu patiesību.
Ceļš, ko parāda cits cilvēks, pat labāko nodomu vadīts, var aizvest garām mērķim.

Problēma, ar ko bieži nākas saskarties – ka mēs esam aizmirsuši, kā sadzirdēt šo iekšējo balsi, kas zina atbildes uz visiem mūsu jautājumiem un zaudējuši paļāvību tai iekšējai vadībai, kas varētu mūs izvest uz Gaismas ceļiem. Daudz vieglāk ir atrast gatavas atbildes, klausīties ļaudīs, kas jau attīrījuši savu kanālu un dzīvo Gaismas un Mīlestības apziņā. Arī tas ir vajadzīgs. Un tomēr es esmu pārliecināta, ka mūsu uzdevums ir atrast pašiem savu ceļu pie Universālā zināšanu avota, kas mīt mūsos. Iestaigāt to ar savām kājām, iedzīvināt ar savu sirdi. Tehniku, kas palīdz nostiprināt saikni ar Avotu ir daudz, un holodinamika ir viena no tām… galvenais ir – iet.

Pozitīvā nolūka atrašana

Holodaina transformācijas atslēga ir tā pozitīvā nolūka atklāšana.
Cik bieži mēs jautājam savām problēmām, sāpēm ikdienā – garīgām un fiziskām – ko labu tās mums vēlas dāvāt? Ar ko tās ir atnākušas pie mums? Kurp vedina, aicina?

Man ļoti tuvs šķiet salīdzinājums ar dzemdību sāpēm, jo to “labums” ir acīmredzams. Katra kontrakcija, katrs sāpju vilnis nes māmiņu tuvāk tikšanās brīdim ar bērnu. Tāds ir šo sāpju uzdevums, tāda ir viņu misija. Un pilnībā pieņemot, sajūtot, ļaujoties iespējams ieiet šai piedzīvojumā ar prieku, un visbeidzot – pelnīti, uzvaroši svinēt brīnumu.

Jo arī holodinamikas process ir dzimšana. Tajā vienmēr dzimst kas jauns, jauna jūta, apzināšanās, esamības stāvoklis. Un, jā, arī holodinamikas procesa sastāvdaļa var būt sāpes un cīņa – vecā cīņā ar jauno, ierastā – ar uzaustošo. Bet atrodod sevī drosmi pārvarēt, iedrīkstēties būt citādi, sajust citādi, iziet cauri iekšējai vētrai, mēs arī saņemam balvu – pārveidi.

Kāpēc man pozitīvā nolūka atrašana holodinamikas procesa laikā šķiet efektīvāka nekā apzinātā stāvoklī saņemta (“kāds Gudrais pateica”, “izlasīju grāmatā”, “padomāju-sapratu”)? Tāpēc, ka neskatoties uz to, ka apzināšanās sevī nes risinājumu, esot ikdienas prāta stāvoklī, ir grūti to dziļi piedzīvot, ļaut tam nogrimt, iesakņoties, laist asnus. Risinājums paliek uz papīra rakstīts/dzirdēt vārds, ko prāts veikli ievieto kādā no savas bibliotēkas plauktiem ar etiķeti “noskaidrots”. Pārveidei vajadzīga dinamika. Ir nedaudz cilvēku, kas apzināti spēj šo dinamiku ierosināt sevī paši, bez palīdzības (bet es neapšaubu, ka tādi ir). Holodinamika ar savu dialoga formu, kā arī iepēju deleģēt kreisās puslodes uzdevumus (analīze, interpretācija, kritiska attieksme) procesa vadītājam, ļauj ieslīgt intuitīvajos procesos pilnībā un sasniegt dziļākus sevis līmeņus. Un tieši tajos iespējams piedzīvot – ne tikai saprast – savas problēmas nesto dāvanu.