Psiholoģiskā transformatīvā spēle “Ģimenes Scenāriji”

Daudzi mūsu draugi zina, ka transformatīvās spēles ir būtiska mūsu ģimenes dzīves daļa. Ar to aktīvi nodarbojas mans vīrs Daniils Rudakovs (www.viborserdca.ru) – gan tepat Latvijā, bet biežāk aiz tās robežām; reizēm vadām spēles kopā. Pati transformatīvās spēles līdz šim esmu vadījusi reti, parasti izmantojot kā papildus instrumentu individuālā darbā ar cilvēkiem.
Tomēr jau sen manu interesi piesaistīja psiholoģiskā transformatīvā spēle “Ģimenes Scenāriji” ( «Семейные Сценарии»), kuras autore ir lieliskā spēļu tehniķe un psiholoģe Natālija Hlopoņina (Наталья Хлопонина), Ukraina. Un galu galā, brīnumainu sasaukšanos rezultātā (dziļa pateicība autorei) ar prieku varu paziņot, ka šo instumentu esmu apguvusi un aicinu kopā ar mani to izspēlēt un iedzīvināt!
 
Tā ir spēle par rakstiem, kas ieausti dzimtas audumā, ko mēs izpaužam tālāk caur sevi, bieži to līdz galam neapzinoties. Kā apzināt savu vietu un lomu, kā vienoties un sadraudzēties ar sistēmu, vienlaikus atrodot jaunus, sev harmoniskākus mijiedarbības veidus? Tie ir vien daži no jautājumiem, ko iespējams atbildēt caur šo spēli.
 
Vairāk informācijas par spēli – šeit!
Spēli šobrīd vadu virtuālā formātā individuāli – tātad spēlētājam būs nepieciešams internets, dators (telefons nederēs, jo nepieciešams pietiekami liels ekrāns), skype un ap 3 h netraucēta laika.
 
Ieinteresēja? Raksti!

Pievienot komentāru