Psiholoģiskā transformatīvā spēle “Ģimenes Scenāriji”

Transformatīvās spēles ir būtiska mūsu ģimenes dzīves daļa. Ar to aktīvi nodarbojas mans vīrs Daniils Rudakovs (www.viborserdca.ru) – gan tepat Latvijā, bet biežāk aiz tās robežām; reizēm vadām spēles kopā. 
 
Viena no spēlēm ko vadu es, ir psiholoģiskā transformatīvā spēle “Ģimenes Scenāriji” ( «Семейные Сценарии»), kuras autore ir lieliskā spēļu tehniķe un psiholoģe Natālija Hlopoņina (Наталья Хлопонина), Ukraina. Tajā skaisti apvienojas gan sistēmiskā pieeja, gan spēlēm raksturīgais pārsteiguma un azarta moments un, protams, sinhronitātes brīnums.
 
Tā ir spēle par rakstiem, kas ieausti dzimtas audumā, ko mēs izpaužam tālāk caur sevi, bieži to līdz galam neapzinoties. Kā apzināt savu vietu un lomu, kā vienoties un sadraudzēties ar sistēmu, vienlaikus atrodot jaunus, sev harmoniskākus mijiedarbības veidus? Tie ir vien daži no jautājumiem, ko iespējams atbildēt caur šo spēli.
 
Vairāk informācijas par šo spēli (krieviski) – šeit!
 
 
Spēli iespējams spēlēt individuāli tiešsaistē (spēlētājam būs nepieciešams stabils interneta pieslēgums, kamera, dators (telefons nederēs, jo nepieciešams pietiekami liels ekrāns), Zoom, netraucēts 2- 2.5 h laiks) vai klātienē; tāpat spēli iespējams vai grupas formātā (tikai klātienē), spēles ilgums ap 3 h.
 
Ieinteresēja? Raksti!
 
Vairāk par transformatīvajām spēlēm kā instrumentu lasi šajā rakstā! 
 
 

You may also like...

2 Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *